למה לרוץ איתנו?

SHALEV BROSH הסיפור שלנו

אני שליו ברוש ובשנת 2012 החלטתי להקים קבוצת ריצה כאשר המטרה היתה להנגיש את הידע שצברתי במהלך השנים, להעבירו לרצים מתחילים וכאלו המעוניינים בליווי מקצועי.

החזון שלי היה להפוך לקבוצת ריצה חברתית והישגית, כזו ששואפת הכי גבוה, אבל לא שוכחת ליהנות מהדרך.

כאשר החלטתי להקים את קבוצה הריצה, היו מאחורי כבר לא מעט מרתונים ואולטרה מרתון עם המון קילומטרז' ברגלים.

הידע והמרחק המצטבר שצברתי אפשרו ל לי הבין את התהליכים שעוברים הרצים במהלך תכנית אימונים, את המשברים הפיזיים והמנטליים ואת חוויית הכישלונות לצד ההצלחות.

קבוצת הריצה של Shalev Brosh נוסדה בשנת 2012 וכיום מונה 5 קבוצות ריצה  בערים ת"א, נתניה, שפיים, הוד השרון ופרדס חנה.

הקבוצות הנן הטרוגניות המשלבות ומעודדות נשים וגברים כאחד  לנהל אורח חיים בריא

החל מ קבוצת ריצה למתחילים אשר טועמים לראשונה את עולם הריצה ועד למרתוניסטים ורצי אולטרה מרתון עם יעדים מגוונים.

בנוסף Shalev Brosh מקיים קבוצות ריצה והרצאות בחברות וארגונים כגון: הבורסה לניירות ערך, ביה"ח הילל יפה, צ'מפיון מוטורס וחברות ההייטק כגון:  Edwards, Nice, Axxana ועוד

קבוצת הריצה של Shalev Brosh הנן קבוצת ריצה חברתיות המשלבת הנאה והישגים יחדיו. לצד ריצות הטמפו ואימוני האינטרוולים והפארטלק תוכלו להיות חלק מחופשות ונסיעות משותפות בארץ ובחו״ל, מסיבות ימי הולדת ואירועים המייחדים את הקבוצה.

קצת עלי-המאמן

שמי שליו ברוש בן 42 נשוי לפאבי פלוס נינג'ה קטנה
סיימתי כ-55 מרתונים ואולטרה מרתון רשמיים
בוגר ביה"ס למאמנים,מכון ווינגייט- מאמני ריצות ארוכות
בוגר קמפוס שיאים, אוניברסיטת ת"א – מאמנים בכירים. את תחילת הדרך שלי בריצה עשיתי בגיל צעיר שהחזקתי בשיא ביה"ס לריצת 2000 ובהמשך גם הצטיינתי בצבא בריצה זו שיאן מתקן אדם (5:58 דק), ריצות 10ק"מ לא היו זרות לי מעולם, וכבר בגיל צעיר נהגתי לרוץ אותן. בשנת 2008 במהלך משחק כדורגל קרעתי את הרצועה הצולבת, והתחלתי שיקום הדרגתי. לאחר מספר חודשים כבר רצתי 10 ק"מ במרתון ת"א וכשנה לאחר מכן עשיתי את חצי מרתון הראשון שלי. פגישה מקרית של ראיון עבודה בחברת תקשורת יוקרתית במחלקת הנדל"ן עם בוס מרתוניסט, הוביל אותי לעשות את המרתון הראשון שלי, מאז הכל היסטוריה

השנה סיימתי את מרוץ הספרטתלון, מרוץ למרחק של 246 ק"מ בתנאי חום קיצוניים
לקריאה \ לשמיעה

למדתי שהריצה מאוד דומה לניהול קריירה או משפחה, היכולת להתגבר על משברים והיכולת לנהל זמנים, יהפכו אותך לרץ טוב יותר או מנהל טוב יותר.